log touwtrekken in Brabant

Touwtrekken in Brabant

HOME REGELS AGENDA UITSLAGEN CONTACT

jaarmarktfuif

Getraind

Ploeg WaABCDEFGTOT
ADe Koorjagers00000011
BGroene kring oost pajo231333316
CKtc nerinckx031333316
Dmersch gezusters03001015
EBougiekes03001037
FMersch gebroeders330033312
GNerickx01001002
Groene kring oost pajo
Ktc nerinckx
mersch gezusters
Nerickx
Mersch gebroeders
Bougiekes
De Koorjagers
Groene kring oost pajo
Ktc nerinckx
Mersch gebroeders
Bougiekes
mersch gezusters
Nerickx
De Koorjagers
Groene kring oost pajo
Bougiekes
mersch gezusters
Ktc nerinckx
Mersch gebroeders
Nerickx
De Koorjagers
mersch gezusters
Ktc nerinckx
Groene kring oost pajo
Bougiekes
Mersch gebroeders
Nerickx
Ktc nerinckx
Groene kring oost pajo
De Koorjagers
mersch gezusters
Bougiekes
Mersch gebroeders
Groene kring oost pajo
De Koorjagers
Nerickx
Ktc nerinckx
mersch gezusters
Bougiekes
De Koorjagers
Nerickx
Mersch gebroeders

(Voor)ronden

  1. Ktc nerinckx
  2. Groene kring oost pajo
  3. Mersch gebroeders
  4. Bougiekes
  5. mersch gezusters
  6. Nerickx
  7. De Koorjagers

extra partijen

kruis finale 1 Ktc nerinckx
Bougiekes
kruis finale 2 Groene kring oost pajo
Mersch gebroeders
3, 4 plaats Bougiekes
Mersch gebroeders
1, 2 plaats Ktc nerinckx
Groene kring oost pajo
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd361.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=361&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be