log touwtrekken in Brabant

Touwtrekken in Brabant

HOME REGELS AGENDA UITSLAGEN CONTACT

'Kromme Voor' Touwtrek ~ Fuif

Gevorderd

Ploeg WaABCDEFTOT
ADémarreurs0130307
BMerscsh gezuster1100304
CNerinckx1033309
DMersch Gebroeders2330309
EVersieck0000000
FGroene kring oost pajo03333315
Groene kring oost pajo
Merscsh gezuster
Nerinckx
Démarreurs
Versieck
Mersch Gebroeders
Groene kring oost pajo
Démarreurs
Nerinckx
Versieck
Mersch Gebroeders
Merscsh gezuster
Groene kring oost pajo
Versieck
Merscsh gezuster
Mersch Gebroeders
Nerinckx
Démarreurs
Groene kring oost pajo
Merscsh gezuster
Versieck
Nerinckx
Mersch Gebroeders
Démarreurs
Groene kring oost pajo
Nerinckx
Versieck
Merscsh gezuster
Démarreurs
Mersch Gebroeders

(Voor)ronden

  1. Groene kring oost pajo
  2. Nerinckx
  3. Mersch Gebroeders
  4. Démarreurs
  5. Merscsh gezuster
  6. Versieck

Recreant

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ADe Ieren000000000
BDen Baasberg030010004
CGroene Kring OP0333331016
DDe Schotten033010007
Egk noord west brabant031010005
FDe vikkings0330331013
GDe Koorjagers0331331014
HDe Boerkes0333333321
De Ieren
De Koorjagers
De vikkings
gk noord west brabant
De Boerkes
Den Baasberg
Groene Kring OP
De Schotten
De Koorjagers
De Ieren
gk noord west brabant
Groene Kring OP
De Boerkes
De vikkings
Den Baasberg
De Schotten
De vikkings
De Koorjagers
De Schotten
Groene Kring OP
De Boerkes
gk noord west brabant
De Ieren
Den Baasberg
De Boerkes
De vikkings
Groene Kring OP
Den Baasberg
gk noord west brabant
De Schotten
De Koorjagers
De Ieren
De Schotten
gk noord west brabant
Den Baasberg
De Koorjagers
De Boerkes
Groene Kring OP
De vikkings
De Ieren
De Boerkes
Den Baasberg
De Ieren
De Koorjagers
Groene Kring OP
De Schotten
gk noord west brabant
De vikkings
De Boerkes
Groene Kring OP
De Koorjagers
gk noord west brabant
Den Baasberg
De Ieren
De Schotten
De vikkings

(Voor)ronden

  1. De Boerkes
  2. Groene Kring OP
  3. De Koorjagers
  4. De vikkings
  5. De Schotten
  6. gk noord west brabant
  7. Den Baasberg
  8. De Ieren

extra partijen

barage Mersch Gebroeders
Nerinckx
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd339.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=339&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be