log touwtrekken in Brabant

Touwtrekken in Brabant

HOME REGELS AGENDA UITSLAGEN CONTACT

jaarmarktfuif

Reeks A

Ploeg WaABCDEFTOT
ATTV Versieck6 pers0013307
BMersch Gebroeders 580580 kg03333012
CGroene kring op mix7 pers0103307
DDemareurs 580580 kg0000303
Ede dronkaards6 pers0000000
FGroene kring oost pajo580 kg03333315
Groene kring oost pajo
de dronkaards
Groene kring op mix
TTV Versieck
Mersch Gebroeders 580
Demareurs 580
de dronkaards
Demareurs 580
Mersch Gebroeders 580
Groene kring oost pajo
TTV Versieck
Groene kring op mix
Demareurs 580
Groene kring op mix
TTV Versieck
Groene kring oost pajo
de dronkaards
Mersch Gebroeders 580
Groene kring oost pajo
Demareurs 580
TTV Versieck
Groene kring op mix
Mersch Gebroeders 580
de dronkaards
Groene kring oost pajo
Groene kring op mix
Demareurs 580
Mersch Gebroeders 580
TTV Versieck
de dronkaards

(Voor)ronden

  1. Groene kring oost pajo
  2. Mersch Gebroeders 580
  3. Groene kring op mix
  4. TTV Versieck
  5. Demareurs 580
  6. de dronkaards

Reeks B

Ploeg WaABCDEFGTOT
AMersch Gebroeders011333314
BK.T.C Nerinckx010333313
CDemarreurs013333316
DTrektangen00001001
EDe Bougiekes00001034
FMersch Gezusters00003339
GNerinckx00003003
Nerinckx
Demarreurs
Trektangen
K.T.C Nerinckx
Trektangen
De Bougiekes
Mersch Gebroeders
K.T.C Nerinckx
Mersch Gezusters
De Bougiekes
Mersch Gebroeders
Nerinckx
Mersch Gezusters
Demarreurs
K.T.C Nerinckx
Mersch Gezusters
Mersch Gebroeders
Demarreurs
K.T.C Nerinckx
Mersch Gezusters
Nerinckx
Trektangen
Nerinckx
De Bougiekes
Trektangen
De Bougiekes
Mersch Gebroeders
Demarreurs
Trektangen
Mersch Gezusters
Demarreurs
Mersch Gebroeders
Trektangen
Demarreurs
De Bougiekes
Mersch Gebroeders
K.T.C Nerinckx
De Bougiekes
Nerinckx
Mersch Gezusters
K.T.C Nerinckx
Nerinckx

(Voor)ronden

  1. Demarreurs
  2. Mersch Gebroeders
  3. K.T.C Nerinckx
  4. Mersch Gezusters
  5. De Bougiekes
  6. Nerinckx
  7. Trektangen

extra partijen

11 en 12 De Dronkaards
neirinckx
9 en 10 Demarreurs 580
bougiekes
7 en 8 Groene kring mix
Mersch gezusters
5 en 6 TTV Versieck(Get)
ktc neirinckx
Halve Finale Groene kring oost pajot 580
Mersch gebroeders
Halve Finale Mersch Gebroeders 580
Demarreurs
Brons Finale Mersch gebroeders
Mersch Gebroeders 580
Finale Demarreurs
Groene kring oost pajot 580
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd334.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=334&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be