log touwtrekken in Brabant

Touwtrekken in Brabant

HOME REGELS AGENDA UITSLAGEN CONTACT

jaarmarktfuif

Gevorderde 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGHITOT
AMersch Gebroeders1311030109
BMersch Verre Familie0000030306
CDe Démarreurs01310331012
DMersch Gezusters01311303113
EDe Alternateurs23331333019
FTTV Versieck0000000000
GK.T.C Nerinckx23303033116
HDe Bougiekes0101003005
IMersch Junior03331331320
Mersch Verre Familie
De Bougiekes
K.T.C Nerinckx
De Alternateurs
Mersch Verre Familie
Mersch Junior
De Alternateurs
K.T.C Nerinckx
Mersch Gebroeders
Mersch Junior
De Démarreurs
Mersch Gezusters
TTV Versieck
Mersch Gebroeders
Mersch Gezusters
De Bougiekes
TTV Versieck
De Démarreurs
Mersch Gezusters
TTV Versieck
K.T.C Nerinckx
De Alternateurs
De Démarreurs
K.T.C Nerinckx
Mersch Gezusters
De Bougiekes
Mersch Junior
Mersch Verre Familie
Mersch Junior
De Bougiekes
Mersch Gebroeders
TTV Versieck
Mersch Verre Familie
De Alternateurs
Mersch Gebroeders
De Démarreurs
Mersch Verre Familie
K.T.C Nerinckx
Mersch Gezusters
De Démarreurs
Mersch Junior
Mersch Gebroeders
De Alternateurs
De Démarreurs
De Bougiekes
TTV Versieck
Mersch Gebroeders
De Bougiekes
De Alternateurs
K.T.C Nerinckx
TTV Versieck
Mersch Verre Familie
Mersch Gezusters
Mersch Junior
De Alternateurs
Mersch Gebroeders
De Démarreurs
TTV Versieck
De Alternateurs
De Démarreurs
TTV Versieck
De Bougiekes
Mersch Junior
K.T.C Nerinckx
Mersch Gezusters
Mersch Verre Familie
De Bougiekes
Mersch Junior
K.T.C Nerinckx
Mersch Gezusters
Mersch Verre Familie
Mersch Gebroeders

(Voor)ronden

  1. Mersch Junior
  2. De Alternateurs
  3. K.T.C Nerinckx
  4. Mersch Gezusters
  5. De Démarreurs
  6. Mersch Gebroeders
  7. Mersch Verre Familie
  8. De Bougiekes
  9. TTV Versieck

Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDTOT
AGroene Kring03104
BElektRonny00000
CNerinckx01304
DDe Jeugdhuisvrienden03339
ElektRonny
Nerinckx
Groene Kring
De Jeugdhuisvrienden
De Jeugdhuisvrienden
Nerinckx
Groene Kring
ElektRonny
Nerinckx
De Jeugdhuisvrienden
Groene Kring
ElektRonny

(Voor)ronden

  1. De Jeugdhuisvrienden
  2. Nerinckx
  3. Groene Kring
  4. ElektRonny

extra partijen

2de Plaats recreanten Nerinckx
Groene Kring
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd290.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=290&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be