log touwtrekken in Brabant

Touwtrekken in Brabant

HOME REGELS AGENDA UITSLAGEN CONTACT

Horse power

Dames zestallen

Ploeg WaABCDEFGHITOT
ADe leeuwse amazones031330010
BDe capriole amazones001330310
CDe wedergrate amazones013330111
DAmazones Gooik01000001
EDVS-vrouwen00003306
FLady's for plaesure00000000
GMersch Gezusters033333318
HDe Bougiekes033330315
IAmazones Affligem00133007
De capriole amazones
De wedergrate amazones
Amazones Gooik
DVS-vrouwen
Amazones Affligem
De Bougiekes
Mersch Gezusters
Lady's for plaesure
De leeuwse amazones
De capriole amazones
De wedergrate amazones
Amazones Gooik
De Bougiekes
Mersch Gezusters
Lady's for plaesure
DVS-vrouwen
Amazones Affligem
De leeuwse amazones
De capriole amazones
De wedergrate amazones
Mersch Gezusters
Lady's for plaesure
DVS-vrouwen
Amazones Gooik
De leeuwse amazones
De Bougiekes
Amazones Affligem
De capriole amazones
Amazones Gooik
De wedergrate amazones
Mersch Gezusters
Lady's for plaesure
DVS-vrouwen
De Bougiekes
De leeuwse amazones
De capriole amazones
De wedergrate amazones
Amazones Affligem
Amazones Gooik
DVS-vrouwen
Mersch Gezusters
Lady's for plaesure
De capriole amazones
De leeuwse amazones
De Bougiekes
Amazones Affligem
De wedergrate amazones
DVS-vrouwen
Amazones Gooik
Lady's for plaesure
De leeuwse amazones
De Bougiekes
Amazones Affligem
Mersch Gezusters

(Voor)ronden

  1. Mersch Gezusters
  2. De Bougiekes
  3. De wedergrate amazones
  4. De leeuwse amazones
  5. De capriole amazones
  6. Amazones Affligem
  7. DVS-vrouwen
  8. Amazones Gooik
  9. Lady's for plaesure

recre

Ploeg WaABCDEFTOT
AStal Dekens03330312
BKermis oudenaken0000033
CEtat-major1030014
DTerAsse0033017
Emersch gebroeders03333315
FRuiters gooik0001102
Stal Dekens
Kermis oudenaken
Etat-major
Ruiters gooik
mersch gebroeders
TerAsse
mersch gebroeders
Stal Dekens
Kermis oudenaken
Ruiters gooik
TerAsse
Etat-major
TerAsse
mersch gebroeders
Stal Dekens
Ruiters gooik
Etat-major
Kermis oudenaken
Etat-major
TerAsse
mersch gebroeders
Ruiters gooik
Kermis oudenaken
Stal Dekens
Kermis oudenaken
Etat-major
TerAsse
Ruiters gooik
Stal Dekens
mersch gebroeders

(Voor)ronden

  1. mersch gebroeders
  2. Stal Dekens
  3. TerAsse
  4. Etat-major
  5. Kermis oudenaken
  6. Ruiters gooik

recrea B

Ploeg WaABCDEFTOT
ALRV Affligem0003003
BDe Demarreurs03033312
CDe voddenklachers03333315
DDe slekkendries0000000
EDe capriole0300306
FHorta Smeets0300339
LRV Affligem
De Demarreurs
De voddenklachers
Horta Smeets
De capriole
De slekkendries
De capriole
LRV Affligem
De Demarreurs
Horta Smeets
De slekkendries
De voddenklachers
De slekkendries
De capriole
LRV Affligem
Horta Smeets
De voddenklachers
De Demarreurs
De voddenklachers
De slekkendries
De capriole
Horta Smeets
De Demarreurs
LRV Affligem
De Demarreurs
De voddenklachers
De slekkendries
Horta Smeets
LRV Affligem
De capriole

(Voor)ronden

  1. De voddenklachers
  2. De Demarreurs
  3. Horta Smeets
  4. De capriole
  5. LRV Affligem
  6. De slekkendries

extra partijen

11 en 12 Ruiters gooik
De slekkendries
9 en 10 Kermis oudenaken
LRV Affligem
7 en 8 Etat-major
De capriole
5 en 6 TerAsse
Horta Smeets
Halve Finale Heren mersch gebroeders
De Demarreurs
Halve Finale Heren Stal Dekens
De voddenklachers
Brons Finale Heren De Demarreurs
Stal Dekens
Finale Heren De voddenklachers
mersch gebroeders
Halve Finale Dames Mersch Gezusters
De leeuwse amazones
Halve Finale Dames De Bougiekes
De wedergrate amazones
Brons Finale Dames De leeuwse amazones
De wedergrate amazones
Finale Dames De Bougiekes
Mersch Gezusters
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd273.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=273&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be