log touwtrekken in Brabant

Touwtrekken in Brabant

HOME REGELS AGENDA UITSLAGEN CONTACT

Jaarmarkt Boogaarden

Recreanten 6tallen/mixed-teams (A)

Ploeg WaABCDETOT
AGoe Gelooien010001
BDe Durvers010001
CMersch Gebroeders033118
DDe Demarreurs033118
Enerinckx033118
Goe Gelooien
Mersch Gebroeders
De Durvers
De Demarreurs
nerinckx
De Durvers
Goe Gelooien
Mersch Gebroeders
De Demarreurs
Goe Gelooien
nerinckx
Mersch Gebroeders
nerinckx
De Demarreurs
De Durvers
Goe Gelooien
Mersch Gebroeders
De Durvers
nerinckx
De Demarreurs

(Voor)ronden

  1. Mersch Gebroeders
  2. nerinckx
  3. De Demarreurs
  4. Goe Gelooien
  5. De Durvers

Recreanten 6tallen/mixed-teams (B)

Ploeg WaABCDEFTOT
ATotal gass0103004
BGroene Kring ZWP0100102
Chorta smeets03331111
Dvollezeelse vrienden0030104
EKapsalon an0311106
FDe Bougiekes03313313
Total gass
Groene Kring ZWP
horta smeets
De Bougiekes
Kapsalon an
vollezeelse vrienden
Kapsalon an
Total gass
Groene Kring ZWP
De Bougiekes
vollezeelse vrienden
horta smeets
vollezeelse vrienden
Kapsalon an
Total gass
De Bougiekes
horta smeets
Groene Kring ZWP
horta smeets
vollezeelse vrienden
Kapsalon an
De Bougiekes
Groene Kring ZWP
Total gass
Groene Kring ZWP
horta smeets
vollezeelse vrienden
De Bougiekes
Total gass
Kapsalon an

(Voor)ronden

  1. De Bougiekes
  2. horta smeets
  3. Kapsalon an
  4. Total gass
  5. vollezeelse vrienden
  6. Groene Kring ZWP

extra partijen

overkamp A1 nerinckx
Mersch Gebroeders
overkamp A2 nerinckx
De Démarreurs
overkamp A3 De Démarreurs
Mersch Gebroeders
overkamp A4 Goe Gelooien
De Durvers
9 en 10 Goe Gelooien
vollezeelse vrienden
7 en 8 De Durvers
Total gass
5 en 6 De Démarreurs
Kapsalon an
HF Mersch Gebroeders
horta smeets
HF nerinckx
De Bougiekes
Brons Finale nerinckx
horta smeets
Finale De Bougiekes
Mersch Gebroeders
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd271.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=271&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be