log touwtrekken in Brabant

Touwtrekken in Brabant

HOME REGELS AGENDA UITSLAGEN CONTACT

Kermis Akrenbos

Groep A

Ploeg WaABCDEFGHTOT
AVTrekkers031103019
BDe Crossvrienden000103015
CGoe geloeien0130030310
DGroene Kring Z-W P011303008
EDe Bougiekes0333330318
FChiro Bever000000000
Gnerinckx0333333321
HTTV Versieck 1011030308
VTrekkers
De Crossvrienden
Goe geloeien
Groene Kring Z-W P
TTV Versieck 1
nerinckx
Chiro Bever
De Bougiekes
nerinckx
VTrekkers
De Crossvrienden
Goe geloeien
TTV Versieck 1
Chiro Bever
De Bougiekes
Groene Kring Z-W P
Chiro Bever
nerinckx
VTrekkers
De Crossvrienden
TTV Versieck 1
De Bougiekes
Groene Kring Z-W P
Goe geloeien
De Bougiekes
Chiro Bever
nerinckx
VTrekkers
TTV Versieck 1
Groene Kring Z-W P
Goe geloeien
De Crossvrienden
Groene Kring Z-W P
De Bougiekes
Chiro Bever
nerinckx
TTV Versieck 1
Goe geloeien
De Crossvrienden
VTrekkers
Goe geloeien
Groene Kring Z-W P
De Bougiekes
Chiro Bever
TTV Versieck 1
De Crossvrienden
VTrekkers
nerinckx
De Crossvrienden
Goe geloeien
Groene Kring Z-W P
De Bougiekes
TTV Versieck 1
VTrekkers
nerinckx
Chiro Bever

(Voor)ronden

  1. nerinckx
  2. De Bougiekes
  3. Goe geloeien
  4. VTrekkers
  5. TTV Versieck 1
  6. Groene Kring Z-W P
  7. De Crossvrienden
  8. Chiro Bever

Groep B

Ploeg WaABCDEFGTOT
AExcelsior Bever00000000
BKapsalon an03030006
CDe Demarreurs033311314
DBloedgevers Bever03000003
EMersch Gebroeders033131314
FHorta Smeets033131314
GTTV Versieck 213303009
Kapsalon an
De Demarreurs
Bloedgevers Bever
TTV Versieck 2
Horta Smeets
Mersch Gebroeders
Excelsior Bever
Kapsalon an
De Demarreurs
Horta Smeets
Mersch Gebroeders
Bloedgevers Bever
TTV Versieck 2
Excelsior Bever
Kapsalon an
Mersch Gebroeders
Bloedgevers Bever
De Demarreurs
Horta Smeets
TTV Versieck 2
Excelsior Bever
Bloedgevers Bever
De Demarreurs
Kapsalon an
Mersch Gebroeders
Horta Smeets
TTV Versieck 2
De Demarreurs
Kapsalon an
Excelsior Bever
Bloedgevers Bever
Mersch Gebroeders
Horta Smeets
Kapsalon an
Excelsior Bever
TTV Versieck 2
De Demarreurs
Bloedgevers Bever
Mersch Gebroeders
Excelsior Bever
TTV Versieck 2
Horta Smeets

(Voor)ronden

  1. Mersch Gebroeders
  2. Horta Smeets
  3. De Demarreurs
  4. TTV Versieck 2
  5. Kapsalon an
  6. Bloedgevers Bever
  7. Excelsior Bever

Overkampen groep B

Ploeg WaABCTOT
AMersch Gebroeders0314
BDe Demarreurs0011
CHorta Smeets1112
Mersch Gebroeders
De Demarreurs
Horta Smeets
Mersch Gebroeders
Horta Smeets
De Demarreurs

(Voor)ronden

  1. Mersch Gebroeders
  2. Horta Smeets
  3. De Demarreurs

extra partijen

5 en 6 Goe geloeien
De Demarreurs
Halve Finale nerinckx
Horta Smeets
Halve Finale De Bougiekes
Mersch Gebroeders
Brons Finale Horta Smeets
De Bougiekes
Finale Mersch Gebroeders
nerinckx
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd268.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=268&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be