log touwtrekken in Brabant

Touwtrekken in Brabant

HOME REGELS AGENDA UITSLAGEN CONTACT

trekkertrek fuif

Recreanten 6tallen/mixed-teams (A)

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ATTV Versieck011131018
Bcrosvrienden010030015
CDe Merschgebroeders0131310312
Dreinaertvrienden0131311111
EThe Machien Team000000011
FHorta Smeets0131130110
GFeestend Beert0333133319
HChiro Pepingen jongens011011105
TTV Versieck
crosvrienden
De Merschgebroeders
reinaertvrienden
Chiro Pepingen jongens
Feestend Beert
Horta Smeets
The Machien Team
Feestend Beert
TTV Versieck
crosvrienden
De Merschgebroeders
Chiro Pepingen jongens
Horta Smeets
The Machien Team
reinaertvrienden
Horta Smeets
Feestend Beert
TTV Versieck
crosvrienden
Chiro Pepingen jongens
The Machien Team
reinaertvrienden
De Merschgebroeders
The Machien Team
Horta Smeets
Feestend Beert
TTV Versieck
Chiro Pepingen jongens
reinaertvrienden
De Merschgebroeders
crosvrienden
reinaertvrienden
The Machien Team
Horta Smeets
Feestend Beert
Chiro Pepingen jongens
De Merschgebroeders
crosvrienden
TTV Versieck
De Merschgebroeders
reinaertvrienden
The Machien Team
Horta Smeets
Chiro Pepingen jongens
crosvrienden
TTV Versieck
Feestend Beert
crosvrienden
De Merschgebroeders
reinaertvrienden
The Machien Team
Chiro Pepingen jongens
TTV Versieck
Feestend Beert
Horta Smeets

(Voor)ronden

  1. Feestend Beert
  2. De Merschgebroeders
  3. reinaertvrienden
  4. Horta Smeets
  5. TTV Versieck
  6. crosvrienden
  7. Chiro Pepingen jongens
  8. The Machien Team

Recreanten 6tallen/mixed-teams (B)

Ploeg WaABCDEFGTOT
ACarolientrekkers00001001
BABS13103119
CGroenekring Herfelinge03113019
DWanzinnig weekend433131314
EVan den Bio01000001
FJaarmarktboogaarde031313314
GOpenlucht TD03110308
ABS
Groenekring Herfelinge
Wanzinnig weekend
Openlucht TD
Jaarmarktboogaarde
Van den Bio
Carolientrekkers
ABS
Groenekring Herfelinge
Jaarmarktboogaarde
Van den Bio
Wanzinnig weekend
Openlucht TD
Carolientrekkers
ABS
Van den Bio
Wanzinnig weekend
Groenekring Herfelinge
Jaarmarktboogaarde
Openlucht TD
Carolientrekkers
Wanzinnig weekend
Groenekring Herfelinge
ABS
Van den Bio
Jaarmarktboogaarde
Openlucht TD
Groenekring Herfelinge
ABS
Carolientrekkers
Wanzinnig weekend
Van den Bio
Jaarmarktboogaarde
ABS
Carolientrekkers
Openlucht TD
Groenekring Herfelinge
Wanzinnig weekend
Van den Bio
Carolientrekkers
Openlucht TD
Jaarmarktboogaarde

(Voor)ronden

  1. Jaarmarktboogaarde
  2. Wanzinnig weekend
  3. Groenekring Herfelinge
  4. ABS
  5. Openlucht TD
  6. Carolientrekkers
  7. Van den Bio

Recreanten Dames

Ploeg WaABCDTOT
AChiro pepingen Meisjes01001
BCrosvriendinnekes01102
CDe Bakviskes03115
Dkapsalon An03317
Chiro pepingen Meisjes
De Bakviskes
Crosvriendinnekes
kapsalon An
Chiro pepingen Meisjes
Crosvriendinnekes
kapsalon An
De Bakviskes
Chiro pepingen Meisjes
Crosvriendinnekes
De Bakviskes
kapsalon An

(Voor)ronden

  1. kapsalon An
  2. De Bakviskes
  3. Crosvriendinnekes
  4. Chiro pepingen Meisjes

extra partijen

Halve Finale Feestend Beert
Wanzinnig weekend
Halve Finale De Merschgebroeders
Jaarmarktboogaarde
Brons Finale Wanzinnig weekend
De Merschgebroeders
Finale Jaarmarktboogaarde
Feestend Beert
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd239.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=239&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be